Infolinka – pomoc zákazníkom

Spoločnosť Nutricia si zakladá na ľudskom prístupe, a to nielen k svojim zamestnancom, ale aj k Vám – našim zákazníkom a všetkým ostatným, ktorí stojíte na rázcestí, ktorý produkt by pre Vás alebo pre Vašich blízkych bol tým najvhodnejším.

Je pre nás veľmi dôležité, aby naši zákazníci, či už rodičia tých najmladších, alebo napríklad seniori, mali možnosť sa na nás obrátiť, keď si nebudú vo svojom jedálničku vedieť rady.

Naše poradenstvo zahŕňa pomoc mamičkám v otázkach týkajúcich sa materstva, kde priamo na telefónnej linke, live chate či prostredníctvom emailu majú mamičky, ktoré očakávajú príchod nového člena rodiny, alebo už sa svojho bábätka dočkali, možnosť sa na nás obrátiť so svojimi otázkami, obavami či nejasnosťami. Často práve narodenie prvého bábätka je sprevádzané radom otázok, neistotou či obavou, ako to všetko bude. Radi pomôžeme získať istotu v tom, že všetko dobre zvládnete. Sme tu pre Vás.

Pomôžeme aj vtedy, keď rodičia majú otázky týkajúce sa našich produktov. Náš interný tím odpovedajúci na otázky, má veľmi dobrý prehľad aj v oblasti zavádzania nemliečnych príkrmov, rovnako tak v otázkach výživy batoliat – mnohé z členiek tímov sú samé mamičkami. Obrátiť sa na nás môžu aj mamičky, ktoré chcú prediskutovať, či je ich jedálniček počas tehotenstva alebo dojčenia vhodne nastavený.

Pre prípad závažnejších či veľmi špecifických otázok ohľadom zdravotného stavu spolupracujeme s lekármi, ktorí Vám odpovedia na otázky formou e-mailov. K dispozícii máme gynekológa, pediatra, detského gastroenterológ a tiež imunológa.

Keďže doménou spoločnosti Nutricia nie je len detská výživa, ale aj klinická výživa, ponúkame naše poradenstvo aj všetkým, ktorí si prechádzajú neľahkým obdobím z hľadiska zdravotného stavu a radi by po konzultácii s lekárom podporili svoj jedálniček, či majú len napríklad otázku k tomu, kam a na akého lekára by sa mali správne obrátiť.

Ak máte otázku k našej klinickej výžive, ak ju nemôžete zohnať, alebo neviete, či by pre Vás naše produkty boli vhodné, napíšte či zavolajte. Prostredníctvom telefónnej linky s Vami všetko preberieme a navrhneme ďalší postup.

Poradenstvo neposkytujeme len rodičom detí a seniorom, hoci sú našimi najčastejšími klientmi, ale komukoľvek, kto sa na nás obráti. Neváhajte využiť túto možnosť, všetky konzultácie sú poskytované zdarma.

„Veríme v silu výživy“

Služba je v rámci odberu výživy Nutricia bezplatná a je zameraná preventívne. Veríme, že prevencia je lepšia ako riešenie komplikácií.

Máte otázky, ale z nejakého dôvodu nám nechcete alebo nemôžete zavolať?
Napíšte nám e-mail na adresu: info@nutricia.sk a alebo sa pozrite do sekcie najčastejších otázok a odpovedí.

Pozrite sa na naše krátke edukačné videá PEG s úsmevom