Flocare PEG konektor CH14

Náhradné konektory pro Flocare® PEG set.
Prípravky pre dospelých
Popis přípravku Náhradný koncový konektor na sondu Flocare® PEG ENFit. Pro koho je přípravek určen? Náhradný konektor je možné využiť, ak sa poškodí, alebo opotrebuje koncový konektor na Flocare® PEG sonde. Tento konektor je možné samostatne vymeniť za nový. Správnu veľkosť PEG konektora je možné určiť podľa priemeru hadičky sondy PEG. PEG konektory Flocare® sú farebne odlíšené. Dostupnost produktu Produkt je dostupný v lekárňach. Lekár má možnosť požiadať zdravotnú poisťovňu o schválenie individuálnej úhrady tejto zdravotníckej pomôcky.

Flocare PEG konektor CH14

Návod k přípravě Vyberte si vhodný PEG konektor podľa priemeru hadičky sondy. PEG konektory Flocare® sú farebne odlíšené (červená = CH18, zelená = CH14, kovová = CH10). Odstráňte starý poškodený konektor z hadičky sondy a nahraďte za nový. V prípade nejasností kontaktujte vášho gastroenterológa alebo infolinku Nutricia. Složení

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a čistom mieste. Doba expirácie 60 mesiacov od dátumu výroby.
Důležitá upozornění Uvedený aplikačný materiál patrí medzi zdravotnícke pomôcky určené na podávanie enterálnej výživy pod dohľadom lekára.