Fortimel Creme 2 kcal

Vysokoenergetická výživa s vysokým obsahom bielkovín.
Výživa na podanie lyžičkou
36+
Popis přípravku Fortimel Creme 2 kcal je vysokoenergetická výživa s vysokým obsahom bielkovín. Potravina na osobitné lekárske účely. Bezgluténový. Pro koho je přípravek určen? Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj. Prípravok je dostupný v lekárňach.

Fortimel Creme 2 kcal

Návod k přípravě Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladené. Dávkování 1-2 kelímky denne pre doplnenie stravy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifi kovaným v oblasti klinickej výživy. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, cukor, bielkoviny z kravského mlieka, glukózový sirup, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), modifikovaný škrob, aróma, hydrogénfosforečnan didraselný, citran sodný, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), stabilizátor (karagénan), hexahydrát chloridu horečnatého, cholín chlorid, hydrogénfosforečnan horečnatý, L-askorban sodný, regulátor kyslosti (hydroxid draselný), pyrofosfát železitý, farbivo (kurkumín), síran zinočnatý, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, DL-alfa- -tokoferylacetát, nikotínamid, síran mangánatý, fluorid sodný, pyridoxínhydrochlorid, tiamínhydrochlorid, riboflavín, retinylacetát, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, molybdénan sodný, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadión, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte v uzavretom kelímku v chladničke max. po dobu 24 hodín. Po konzumácii priamo z kelímku nespotrebovaný obsah zlikvidujte.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenia: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Nevhodné ako jediný zdroj výživy. Dôkladne dodržiavajte pitný režim. Kontraindikace Nevhodné pre deti do 3 rokov veku. Prípravok bol vyvinutý pre dospelých pacientov, lekár by mal stanoviť denný príjem a monitorovať použitie u detí starších ako 3 roky.