Fortini Multi Fibre s banánovou príchuťou

Vysokoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou pre deti od 1 roku veku.
Prípravky pre deti
12+
Popis přípravku Vysokoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou pre deti od 1 roku veku. Potravina na osobitné lekárske účely. Pro koho je přípravek určen? Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením a poruchami rastu. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj v lekárni. Prípravok je bežne dostupný v lekárňach.

Fortini Multi Fibre s banánovou príchuťou

Návod k přípravě Skladujte na suchom a chladnom mieste. Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladené. Po otvorení uchovávajte v uzavretej fľaštičke v chladničke max. po dobu 24 hodín. Pri podávaní priamo z fľaštičky nedopitú výživu zlikvidujte. Dávkování Určí lekár alebo pracovník kvalifikovaný v oblasti výživy. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení Voda, maltodextrín, glukózový sirup, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), kazeinát z kravského mlieka, cukor, vláknina (sójové polysacharidy, inulín, oligofruktóza, rezistentný škrob, arabská guma, celulóza), emulgátor (sójový lecitín), citran draselný, fosforečnan vápenatý, chlorid horečnatý, aróma, hydrogénfosforečnan didraselný, chlorid vápenatý, cholín chlorid, karotenoidy ((obsahuje sóju) beta-karotén, luteín, lykopénový oleorezín z rajčiakov), L-askorban sodný, chlorid draselný, hydroxid draselný, taurín, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, L-karnitín, nikotínamid, glukónan meďnatý, retinylacetát, seleničitan sodný, síran mangánatý, cholekalciferol, D-biotín, D-pantotenát vápenatý, DL-alfa-tokoferylacetát, tiamínhydrochlorid, chlorid chromitý, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, fluorid sodný, jodid draselný, molybdénan sodný, kyanokobalamín, fytomenadión.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy pre deti od 1 roku veku. Kontraindikace Kvôli obsahu vlákniny je pri užití viac ako 4 fľaštičiek denne potrebná zvýšená opatrnosť u mladších detí. Nevhodné pre pacientov s galaktozémiou.