NEOCATE Junior 400g

Hypoalergénna výživa pre batoľatá od 1 roku.
od 12. mesiacov
Popis přípravku Potravina na osobitné lekárske účely. Nutrične kompletná výživa na báze aminokyselín, v prášku. Hypoalergénna. Pro koho je přípravek určen? Na diétny režim pri alergii na bielkovinu kravského mlieka, viacnásobnej intolerancii bielkovín v potravinách alebo iných indikáciách vyžadujúcich elementárnu stravu. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj v lekárni. Prípravok je dostupný v lekárňach.

NEOCATE Junior 400g

Návod k přípravě Dôkladne si umyte ruky a používajte čistý riad. Odmerajte odporúčané množstvo vody do nádoby. Do vody pridajte predpísané množstvo prášku. Používajte iba priloženú odmerku. Nádobu uzatvorte a obsah dôkladne pretrepte, kým sa prášok nerozpustí. Pripravenú výživu uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 24 hodín od prípravy. Bezprostredne pred použitím výživu pretrepte alebo premiešajte. Pre perorálne podanie - výrobok najlepšie chutí vychladený. Dávkování Odporúčaný príjem: Množstvo a koncentráciu výživy určí výživy lekár v závislosti od veku, telesnej hmotnosti a zdravotného stavu pacienta. Odporúčaná koncentrácia výživy je 21,1 %( 1 kcal/ml) - na dosiahnutie tejto koncentrácie pridajte 1 zarovnanú odmerku na každých 30 ml vody. 1 zarovnaná odmerka obsahuje 7,3 g prášku. To môže byť dosiahnuté zmiešaním nasledujúceho množstva prášku a vody: Počet odmeriek/Množstvo vody (ml)/Celkový objem (ml) 1 odmerka (7,3 g)/30 ml/35 ml 3 odmerky (21,9 g)/90 ml/105 ml 10 odmeriek (73 g)/300 ml/350 ml Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení Sušený glukózový sirup, rafinované rastlinné oleje (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (palmojadrový a/alebo kokosový olej), slnečnicový s vysokým obsahom kysliny olejovej, repkový, slnečnicový), L-serín, L-glutamín, maltodextrín, glycín, L-alanín, L-leucín, L-lyzínoctan, L-treonín, citran tridraselný, L-tyrozín, emulgátor (E472c), L-valín, L-izoleucín, hydrogénfosforečnan vápenatý, chlorid horečnatý, L-prolín, hydrogénfosforečnan disodný, uhličitan vápenatý, L-cystín, L-histidín, L-fenylalaín, hydrogénfosforečnan didraselný, L-metionín, L-arginín, chlorid sodný, cholín dvojvínan, L-tryptofán, citran trivápenatý, kyselina L-askorbová, chlorid vápenatý, antioxidanty (slnečnicový lecitín, askorbylpalmitát), taurín, M-inozitol, síran železnatý, L-karnitín, síran zinočnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, síran meďnatý, riboflavín, síran mangánatý, tiamínhydrochlorid, pyridoxínhydrochlorid, retinylacetát, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová, molybdénan sodný, chlorid chromitý, seleničitan sodný, fytomenadión, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po každom použití plechovku dobre uzatvorte. Obsah plechovky spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenia: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Nie je vhodný pre dojčatá do 1 roku veku. Vhodný ako jediný zdroj výživy alebo na doplnenie stravy pacienta.