Nutridrink Compact Protein

Vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín.
Výživa na popíjanie (Sipping)
36+
Popis přípravku Nutridrink Compact Protein je vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín. Potravina na osobitné lekárske účely. Bezgluténový. Pro koho je přípravek určen? Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj. Prípravok je dostupný v lekárňach.

Nutridrink Compact Protein

Návod k přípravě Pred použitím dobre pretrepte. Určený na priame použitie, najlepšie chutí vychladený. Dávkování 1-2 fľaštičky denne pre doplnenie stravy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifikovanýmv oblasti klinickej výživy. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, maltodextrín, bielkoviny kravského mlieka, cukor, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), arómy, hydrogénfosforečnan horečnatý, emulgátor (sójový lecitín), cholín chlorid, L-askorban sodný, citran draselný, hydrogénfosforečnan didraselný, farbivo (kurkumín), mliečnan železnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, glukónan meďnatý, síran zinočnatý, síran mangánatý, D-pantotenát vápenatý, tiamínhydrochlorid, pyridoxínhydrochlorid, nikotínamid, riboflavín, retinylacetát, fluorid sodný, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, molybdénan sodný, seleničitan sodný, D-biotín, fytomenadión, jodid draselný, cholekalciferol, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte v uzavretej fľaštičke v chladničke max. po dobu 24 hodín.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Nevhodné ako jediný zdroj výživy. Dôsledne dodržiavajte pitný režim. Kontraindikace Nevhodné pre deti do 3 rokov veku. Používajte opatrne u detí od 3 do 6 rokov veku.