Nutridrink Juice Style

Vysokoenergetická tekutá výživa.
Výživa na popíjanie (Sipping)
36+
Popis přípravku Nutridrink Juice style je vysokoenergetická tekutá výživa. Bezgluténový. Potravina na osobitné lekárske účely. Pro koho je přípravek určen? Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj. Prípravok je dostupný v lekárňach.

Nutridrink Juice Style

Návod k přípravě Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladený. Dávkování 1-3 fľaštičky denne pre doplnenie stravy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifikovaným v oblasti klinickej výživy. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, glukózový sirup, maltodextrín, izolát srvátkovej bielkoviny (z kravského mlieka), cukor, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), cholín chlorid, chlorid vápenatý, kyselina L-askorbová, chlorid draselný, mliečnan železnatý, chlorid sodný, chlorid horečnatý, farbivo (kurkumín), farbivo (amoniakový sulfi tový karamel), síran zinočnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, glukónan meďnatý, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, tiamínhydrochlorid, retinyl palmitát, síran mangánatý, fl uorid sodný, pyridoxínhydrochlorid, ribofl avín, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, jodid draselný, fytomenadión, molybdénan sodný, seleničitan sodný, D-botín, cholekalciferol, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte v uzavretej fľaške v chladničke max. po dobu 24 hodín.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenia: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Nevhodné ako jediný zdroj výživy. Kontraindikace Nevhodné ako jediný zdroj výživy. Nevhodné pre deti do 3 rokov veku. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov veku. Nevhodné pre pacientov s galaktozémiou.