Nutridrink Max

Vysokoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa.
Výživa na popíjanie (Sipping)
36+
Popis přípravku Nutridrink Max je vysokoenergetická nutrične kompletná výživa. Potravina na osobitné lekárske účely. Bezgluténový. Pro koho je přípravek určen? Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj. Prípravok je dostupný v lekárňach.

Nutridrink Max

Návod k přípravě Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladený. Dávkování 1 fľaštička rozdelená do 3 dávok podávaných v priebehu dňa na doplnenie bežnej stravy, 2-3 fľaštičky rozdelené do 6-9 dávok podávaných v priebehu dňa ako jediný zdroj výživy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifikovaným v oblasti klinickej výživy. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, glukózový sirup, bielkoviny z kravského mlieka, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), mliečnan draselný, emulgátor (sójový lecitín), hydrogénfosforečnan horečnatý, aróma, cholín chlorid, citran draselný, farbivo (kyselina karmínová), citran sodný, L-askorban sodný, chlorid sodný, chlorid draselný, mliečnan železnatý, nikotínamid, síran zinočnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, retinylacetát, glukónan meďnatý, seleničitan sodný, síran mangánatý, D-pantotenát vápenatý, chlorid chromitý, D-biotín, cholekalciferol, tiamínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, pyridoxínhydrochlorid, molybdénan sodný, riboflavín, fluorid sodný, jodid draselný, fytomenadión, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte v uzatvorenej fľaštičke v chladničke max. po dobu 24 hodín.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Dôsledne dodržiavajte pitný režim. Kontraindikace Nevhodné pro deti do 3 rokov veku. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov veku.