Nutridrink MultiFibre

Vysokoenergetická, nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou.
Výživa na popíjanie (Sipping)
36+
Popis přípravku Nutridrink Multi Fibre je vysokoenergetická, nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou. Potravina na osobitné lekárske účely. Bezgluténový. Pro koho je přípravek určen? Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj. Prípravok je dostupný v lekárňach.

Nutridrink MultiFibre

Návod k přípravě Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladený. Dávkování 1-3 fľaštičky denne pre doplnenie stravy, 5-7 fľaštičiek denne ako jediný zdroj výživy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifikovaným v oblasti klinickej výživy. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, maltodextrín, bielkoviny kravského mlieka, cukor, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), vláknina (sójové polysacharidy, inulín, oligofruktóza, rezistentný škrob, arabská guma, celulóza), citran draselný, emulgátor (sójový lecitín), aróma, chlorid horečnatý, fosforečnan vápenatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), cholín chlorid, karotenoidy (obsahuje sóju) (beta-karotén, luteín, lykopénový oleorezín z rajčiakov), hydroxid draselný, hydroxid vápenatý, L- askorban sodný, mliečnan železnatý, hydroxid horečnatý, síran zinočnatý, farbivo (kurkumín) nikotínamid, glukónan meďnatý, retinylacetát, DL-alfa-tokoferylacetát, síran mangánatý, seleničitan sodný, D-pantotenát vápenatý, chlorid chromitý, D-biotín, cholekalciferol, tiamínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, pyridoxínhydrochlorid, kyanokobalamín, molybdénan sodný, fluorid sodný, riboflavín, jodid draselný, fytomenadión
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte v uzavretej fľaške v chladničke max. po dobu 24 hodín.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Kontraindikace Nevhodné pre deti do 3 rokov veku. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov. Nevhodné pre pacientov, ktorí vyžadujú bezzvyškovú diétu. Nevhodné pre pacientov s galaktozémiou.