NUTRILON Human Milk Fortifier

Potravina na osobitné lekárske účely v prášku
Prípravky pre deti
od narodenia
Popis přípravku Prídavok do materského mlieka pre pokrytie potrieb nedonoseného dieťaťa. Pro koho je přípravek určen? Určené na diétny režim pri výžive nedonosených dojčiat na obohatenie materského mlieka. Nutrilon HMF je zmes hydrolyzovanej mliečnej bielkoviny, sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov, bez prídavku tuku. Prípravok sa pridáva do mlieka matky novorodenca alebo do materského mlieka z „mliečnej banky“ s cieľom poskytnúť novorodencovi dostatok živín (na pokrytie individuálnych potrieb). Pre jeho správnu prípravu venujte náležitú pozornosť ďalším pokynom na použitie. Dostupnost produktu Produkt je určený pre použitie v nemocniciach. Prípravok je dostupný v lekárňach.

NUTRILON Human Milk Fortifier

Dávkování Presné dávkovanie a objem jednotlivých dávok výživy určí vždy lekár v závislosti od typu materského mlieka, pôrodnej hmotnosti, dĺžky tehotenstva a zdravotného stavu dojčaťa. Základné dávkovanie je jedno vrecko (2,2 g prášku) rozpustené v 50 ml teplého materského mlieka. Jedno vrecko (2,2 g prášku) predstavuje 33 kJ (8 kcal). Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení maltodextrín, hydrolyzát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), hydrolyzát kazeínu (z mlieka), glycerofosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, chlorid sodný, citran horečnatý, citran sodný, kyselina L-askorbová, chlorid draselný, DL-α-tokoferyl acetát, L-tryptofán, nikotínamid, retinylacetát, cholekalciferol, síran zinočnatý, D-pantotenát vápenatý, fytomenadión, riboflavín, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotín. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Balené v ochrannej atmosfére.
Důležitá upozornění Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Výrobok je možné používať len pod dohľadom lekára. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy, nutrične nekompletný. Nutrilon HMF je možné primiešavať iba do materského mlieka. Nie je vhodný pri alergii na bielkovinu kravského mieka a laktózovej intolerancii. Kontraindikace Nutrilon HMF nie je určený na obohatenie prípravkov dojčenskej výživy pre dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou alebo štandardných prípravkov dojčenskej výživy. Nie je vhodný pri alergii na bielkovinu kravského mieka a laktózovej intolerancii.