NUTRILON Nenatal 0 Nutriprem HA RTF

Potravina na osobitné lekárske účely tekutá, sterilizovaná
Prípravky pre deti
od narodenia
Popis přípravku Mliečna tekutá výživa pre predčasne narodené deti a deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou Pro koho je přípravek určen? Určené na diétny režim pri výžive predčasne narodených detí a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou do prepustenia z nemocnice. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný v nemocnici do prepustenia. Prípravok je dostupný v nemocnici do prepustenia.

NUTRILON Nenatal 0 Nutriprem HA RTF

Dávkování Presné dávkovanie Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem HA a objem jednotlivých dávok výživy určí vždy lekár podľa energetických potrieb dieťaťa a potreby tekutín. Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem HA je možné používať len pod lekárskym dohľadom. Nikdy neohrievajte v mikrovlnnej rúre! Nikdy znova nepodávajte nedopitú dávku výživy! Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, hydrolyzovaná srvátková bielkovina (z mlieka), maltodextrín, laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, kokosový MCT, palmový MCT, pupalkový olej), hydrolyzovaný kazeinát (z mlieka), emulgátory (estery mono– a diglyceridy mastných kyselín s kyselinou citrónovou, sójový lecitín), bezvodý mliečny tuk (z mlieka), vaječný tuk, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, rybí tuk, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kyselina L-askorbová, olej z Mortierella Alpina, inozitol, hydrogénfosforečnan horečnatý, cholín chlorid, chlorid draselný, DL-α-tokoferylacetát, mliečnan železnatý, taurín, chlorid vápenatý, síran zinočnatý, nikotínamid, cytidín 5´monofosfát, L-karnitín, sodná soľ uridín 5´monofosfátu, D-pantotenát vápenatý, sodná soľ inozín 5´monofosfátu, retinylacetát, adenozín 5´monofosfát, sodná soľ guanozín 5´monofosfátu, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, síran meďnatý, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný, síran mangánatý, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Spotrebujte do 1 hod. od otvorenia. Nedopitú výživu znovu nepodávajte! Skladujte v suchu, chlade a temne (< 25 °C).
Důležitá upozornění Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem HA je nutrične kompletná dojčenská výživa, ktorá je vhodná ako jediný zdroj výživy pre predčasne narodené dieťa od narodenia, pokiaľ nemôžu byt dojčené. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na použitie a uvedené odporúčania. Akékoľvek pochybnosti a otázky konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Presné dávkovanie Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem HA a objem jednotlivých dávok výživy určí vždy lekár podľa energetických potrieb dieťaťa a potreby tekutín. Nikdy neohrievajte v mikrovlnnej rúre. Nikdy znovu nepodávajte nedopitú dávku výživy! Kontraindikace Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem HA by sa nemal podávať dojčatám s neznášanlivosťou laktózy. Nutrilon 0 Nenatal Nutriprem HA je možné podávať pomocou žalúdočnej sondy.