NUTRILON Protein supplement

Potravina na osobitné lekárske účely v prášku
Prípravky pre deti
od narodenia
Popis přípravku Bielkovinový suplement pre deti s extrémne nízkou pôrodnou hmotnosťou < 1000 g Pro koho je přípravek určen? Určeno na diétny režim pre deti, ktorých potreba bielkovín nemôže byť pokrytá fortifikovaným materským mliekom alebo mliečnou výživou pre predčasne narodené deti. Nutrilon Protein Supplement sa používa ako prídavok k materskému mlieku fortifikovanému prípravkom pre obohatenie materského mlieka alebo dojčenskej výžive určenej pre predčasne narodené deti. Produkt je určený pre použitie výhradne v nemocniciach. Dostupnost produktu Produkt je určený pre použitie výhradne v nemocniciach. Prípravok je dostupný v lekárňach.

NUTRILON Protein supplement

Dávkování Presné dávkovanie a objem jednotlivých dávok určí vždy lekár podľa energetických potrieb dieťaťa. Pre predčasne narodené deti s pôrodnou hmotnosťou < 1000 g je podľa ESPGHAN 2010 odporúčaný príjem bielkovín 3,6 – 4,1 g/100 kcal (4,0 – 4,5 g/kg/deň). Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení hydrolyzované srvátkové bielkoviny (z mlieka), hydrolyzát kazeínu (z mlieka). Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Odvážený prášok pridajte k už pripravenej výžive a spotrebujte do 2 hodín od prípravy. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidujte. Ak ste nepoužili obsah celého vrecka, zvyšný obsah vyhoďte. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Balené v ochrannej atmosfére.
Důležitá upozornění Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Výrobok je možné používať len pod dohľadom lekára. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy, nutrične nekompletný. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu aj uvedené odporúčania. Produkt je určený pre použitie výhradne v nemocniciach.