Nutrison Advanced Diason Energy HP

Nutrične kompletná tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín. S vlákninou.
Špeciálna výživa
144
Popis přípravku Nutrison Advanced Diason Energy HP je nutrične kompletná tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín. S vlákninou. Potravina na osobitné lekárske účely. Pro koho je přípravek určen? Prípravok je určený na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením u pacientov s diabetes mellitus alebo hyperglykémiou, ktorí majú vyššiu potrebu energie a bielkovín. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na voľný predaj.

Nutrison Advanced Diason Energy HP

Návod k přípravě Pred použitím skontrolujte neporušenosť obalu a dobre pretrepte. Nerozpúšťajte ani nepridávajte do prípravku liečivá. Podávajte pri izbovej teplote. Pokiaľ sa s balením manipuluje asepticky, doba zavesenia je max. 24 hod. po otvorení. Dávkování Podľa odporúčania lekára. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení Voda, maltodextrín, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), kazeinát z kravského mlieka, izomaltulóza*, čiastočne hydrolyzovaná sójová bielkovina, vláknina (inulín, oligofruktóza, arabská guma, sójové polysacharidy, celulóza, rezistentný škrob), aróma, rybí olej, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), uhličitan vápenatý, chlorid draselný, emulgátor (sójový lecitín), citran sodný, citran draselný, hydroxid horečnatý, karotenoidy ((obsahuje sóju) β-karotén, luteín, lykopénový oleorezín z rajčiakov), hydroxid draselný, hydrogénfosforečnan didraselný, cholín chlorid, L-askorban sodný, mliečnan železnatý, DL-α-tokoferyl-acetát, síran zinočnatý, retinylacetát, chlorid chromitý, glukónan meďnatý, síran mangánatý, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, seleničitan sodný, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutámová, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, jodid draselný, fluorid sodný, molybdénan sodný, fytomenadión. *izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Dodržiavajte pitný režim na zaistenie dostatočnej hydratácie organizmu. V tráviacom trakte môže dôjsť ku koagulácii prípravku, napr. kvôli interakciám s liekmi. Starosltivo sledujte klinický stav. Zvýšená opatrnosť je potrebná pri podávaní deťom od 12 rokov veku. Kontraindikace Nevhodné pre deti do 12 rokov a pacientov s galaktozémiou. Nevhodné pre pacientov, ktorí vyžadujú stravu bez vlákniny. Nevhodné pre pacientov s fruktozémiou.