Nutrison Advanced Diason Low Energy

Nízkoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou.
Výživa do sondy
72
Popis přípravku Nutrison Advanced Diason Low Energy je tekutá hypokalorická sondová enterálna výživa s vlákninou. Bezgluténová. Potravina na osobitné lekárske účely. Pro koho je přípravek určen? Prípravok je určený na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením u pacientov s diabetes mellitus alebo hyperglykémiou. Dostupnost produktu Prípravok nie je hradený.

Nutrison Advanced Diason Low Energy

Návod k přípravě Pred použitím skontrolujte neporušenosť obalu a dobre pretrepte. Nerozpúšťajte ani nepridávajte do prípravku liečivá. Podávajte pri izbovej teplote. Pokiaľ sa s balením manipuluje asepticky, doba zavesenia je max. 24 hod. po otvorení. Dávkování Podľa odporúčania lekára. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, škrob (tapioka), sójová bielkovina, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový), vláknina (inulín, oligofruktóza, arabská guma, sójové polysacharidy, celulóza, rezistentný škrob), fruktóza, chlorid draselný, emulgátor (sójový lecitín), citran draselný, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), hydrogénfosforečnan didraselný, uhličitan horečnatý, citran sodný, cholín chlorid, karotenoidy ((obsahuje sóju) beta-karotén, luteín, lykopénový oleorezín z rajčiakov), chlorid sodný, hydroxid vápenatý, fosforečnan vápenatý, L- askorban sodný, DL-alfa-tokoferylacetát, mliečnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinočnatý, nikotínamid, retinylacetát, chlorid chromitý, glukónan meďnatý, síran mangánatý, D-pantotenát vápenatý, kyanokobalamín, D-biotín, seleničitan sodný, kyselina pteroylmonoglutámová, cholekalciferol, tiamínhydrochlorid, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, fluorid sodný, jodid draselný, molybdénan sodný, fytomenadión.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 1 do 6 rokov veku. Kontraindikace Nevhodné pre dojčatá. Nevhodné pre pacientov, ktorí vyžadujú stravu bez vlákniny. Nevhodné pre pacientov s fruktozémiou.