Nutrison Energy

Vysokoenergetická nutrične kompletná tekutá výživa.
Výživa do sondy
72
Popis přípravku Nutrison Energy je tekutá hyperkalorická nutrične kompletná sondová enterálna výživa bez vlákniny. Bezgluténová. Potravina na osobitné lekárske účely. Pro koho je přípravek určen? Prípravok je určený na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením u pacientov s vyššou potrebou energie. Podvýživu súvisiacu s ochorením určí lekár. Môže vznikať napr. v dôsledku nasledujúcich ochorení: - Onkologické ochorenia - Neurologické ochorenie - Poruchy tráviaceho traktu - Poruchy prehĺtania Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na volný predaj.

Nutrison Energy

Návod k přípravě Pred použitím skontrolujte neporušenosť obalu a dobre pretrepte. Nerozpúšťajte ani nepridávajte do prípravku liečivá. Podávajte pri izbovej teplote. Pokiaľ sa s balením manipuluje asepticky, doba zavesenia je max. 24 hod. po otvorení. Dávkování Podľa odporúčania lekára. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, maltodextrín, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, MCT olej (kokosový, palmojadrový)), srvátková bielkovina (z kravského mlieka), kazeinát z kravského mlieka, hrachová bielkovina, sójová bielkovina, emulgátor (sójový lecitín), hydrogénfosforečnan horečnatý, citran draselný, citran sodný, uhličitan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, hydroxid draselný, fosforečnan vápenatý, karotenoidy ((obsahuje sóju) beta-karotén, luteín, lykopénový oleorezín z rajčiakov), cholín chlorid, chlorid sodný, L-askorban sodný, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, nikotínamid, DL-alfa-tokoferylacetát, retinylacetát, glukónan mednatý, síran mangánatý, seleničitan sodný, D-pantotenát vápenatý, chlorid chromitý, D-biotín, cholekalciferol, tiamínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, jodid draselný, fluorid sodný, molybdénan sodný, fytomenadión, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodné ako jediný zdroj výživy. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 1 do 6 rokov veku. Kontraindikace Nevhodné pre dojčatá a pre pacientov s galaktozémiou.