Nutrison Multi Fibre

Nutrične kompletná tekutá výživa s vlákninou.
Výživa do sondy
72
Popis přípravku Nutrison Multifibre je tekutá izokalorická sondová enterálna výživa s vlákninou. Bezgluténový. Potravina na osobitné lekárske účely. Pro koho je přípravek určen? Prípravok je určený na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením u pacientov, ktorí potrebujú sondovou enterálnu výživu s obsahom vlákniny. Podvýživu súvisiace s ochorením určí lekár alebo odborník na klinickú výživu. Môže vznikať napr. v dôsledku nasledujúcich ochorení: - Onkologické ochorenia - Neurologické ochorenia - Poruchy tráviaceho traktu - Poruchy prehĺtania Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na volný predaj.

Nutrison Multi Fibre

Návod k přípravě Pred použitím skontrolujte neporušenosť obalu a dobre pretrepte. Nerozpúšťajte ani nepridávajte do prípravku liečivá. Podávajte pri izbovej teplote. Pokiaľ sa s balením manipuluje asepticky, doba zavesenia je max. 24 hod. po otvorení. Dávkování Podľa odporúčania lekára. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, maltodextrín, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, MCT olej (kokosový, palmojadrový)), vláknina (sójové polysacharidy, rezistentný škrob, inulín, arabská guma, celulóza, oligofruktóza), srvátková bielkovina (z kravského mlieka), kazeinát z kravského mlieka, hrachová bielkovina, sójová bielkovina, emulgátor (sójový lecitín), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), chlorid sodný, rybí olej, hydroxid draselný, fosforečnan vápenatý, hydrogénfosforečnan didraselný, citran draselný, karotenoidy ((obsahuje sóju) beta-karotén, luteín, lykopénový oleorezín z rajčiakov), hydroxid vápenatý, chlorid draselný, cholín chlorid, hydroxid horečnatý, L-askorban sodný, hydrogénfosforečnan horečnatý, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, nikotínamid, retinylacetát, DL-alfa-tokoferylacetát, glukónan mednatý, síran mangánatý, seleničitan sodný, D-pantotenát vápenatý, chlorid chromitý, cholekalciferol, D-biotín, tiamínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, jodid draselný, fluorid sodný, molybdénan sodný, fytomenadión, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Uvedený prípravok patrí medzi potraviny na osobitné lekárské účely určené na diétný režim pri uvedených indikáciach. Prípravok musí byť používaný pod dohľadom lekára. Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Vhodný ako jediný zdroj výživy. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 1 do 6 rokov veku. Kontraindikace Nevhodné pre dojčatá a pre pacientov s galaktozémiou.