Nutrison Protein Advance

Nutrične kompletná tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín. Obsahuje vlákninu.
Výživa do sondy
72
Popis přípravku Nutrison Protein Advance je tekutá sondová enterálna výživa s vysokým obsahom bielkovín a s vlákninou. Bezgluténová. Potravina na osobitné lekárske účely. Pro koho je přípravek určen? Prípravok je určený na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením u pacientov v stresovom metabolizme. Dostupnost produktu Prípravok je dostupný na lekársky predpis aj na volný predaj.

Nutrison Protein Advance

Návod k přípravě Pred použitím skontrolujte neporušenosť obalu a dobre pretrepte. Nerozpúšťajte ani nepridávajte do prípravku liečivá. Podávajte pri izbovej teplote. Ak je fľaša pripojená na aplikačnú súpravu (aseptická manipulácia, uzavretý systém), doba zavesenia fľaše je max. 24 hodín. V prípade, že bol odstránený uzáver (použitie ako otvorený systém), doba zavesenia fľaše je max. 8 hodín. Dávkování Podľa odporúčania lekára. Složení
Zloženie:

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Detailní složení voda, maltodextrín, srvátková bielkovina (z kravského mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, MCT olej (kokosový, palmojadrový)), kazeinát z kravského mlieka, hrachová bielkovina, vláknina (inulín, oligofruktóza, arabská guma, sójové polysacharidy, celulóza, rezistentný škrob), sójová bielkovina, rybí olej, emulgátor (sójový lecitín), hydroxid draselný, uhličitan vápenatý, hydrogénfosforečnan horečnatý, chlorid vápenatý, citran draselný, karotenoidy (obsahuje sóju) (beta-karotén, luteín, lykopénový oleorezín z rajčiakov), cholín chlorid, L- askorban sodný, hydrogénfosforečnan vápenatý, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, nikotínamid, retinylacetát, DL-alfa-tokoferylacetát, glukónan meďnatý, síran mangánatý, seleničitan sodný, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, chlorid chromitý, D-biotín, tiamínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, jodid draselný, fluorid sodný, molybdénan sodný, fytomenadión, kyanokobalamín.
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení fľašku uzatvorte a uchovávajte v chladničke max. po dobu 24 hodín.
Důležitá upozornění Dôležité upozornenie: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodný ako jediný zdroj výživy. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 1 do 6 rokov veku. Kontraindikace Nevhodné pre dojčatá a pre pacientov s galaktozémiou. Nevhodné pre pacientov vyžadujúcich diétu bez vlákniny.