Univerzálny adaptér na fľašu

Adaptér na pripojenie fľaše so sondovou výživou na aplikačný set na pumpu Flocare® Infinity alebo na bolusový adaptér na striekačku ENFit ™.
Prípravky pre dospelých
Popis přípravku Flocare® Univerzálny adaptér je pomôcka, ktorá umožňuje napojenie fľaše zo sondovou enterálnou výživou na aplikačný set pre pumpu Flocare® Infinity ™ alebo bolusový adaptér na striekačku ENFit ™. Adaptér je určený na podanie sondovej enterálnej výživy z fliaš s hrdlom Ø 40 mm a Ø 26 mm. Pro koho je přípravek určen? Uiverzálny adaptér na fľašu je vhodný pre pacientov, ktorí potrebujú aplikovať sondovať výživu z fľaše pomocou pumpy Flocare® Infinity, alebo ktorí potrebujú z fľaše natiahnuť dávku výživy do striekačky prostredníctvom bolusového adaptéra. Dostupnost produktu Přípravek je dostupný v lekárnách. Lekár má možnosť požiadať zdravotnú poisťovňu o schválenie individuálnej úhrady tejto zdravotníckej pomôcky.

Univerzálny adaptér na fľašu

Návod k přípravě Odskrutkujte viečko z hrdla fľaše zo sondovou enterálnou výživou, odstráňte ochrannú fóliu z hrdla fľaše. Naskrutkujte na hrdlo fľaše Univerzálny adaptér. Pripojte konektor Aplikačného setu alebo Bolusového adaptéra. Složení

Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Cukry
Laktóza
Tuky
Nasycené
Vláknina
Sodík
Zobrazit ostatní nutriční hodnoty
Energie
Bílkoviny
Sacharidy
Tuky
Vitamíny
Minerální látky a stopové prvky
Skladování Skladujte na suchom a čistom mieste. Doba expirácie 60 mesiacov od dátumu výroby.
Důležitá upozornění Uvedený aplikačný materiál patrí medzi zdravotnícke prostriedky určené na podávanie enterálnej výživy pod dohľadom lekára.